Rapid 2, un punct dupa doua etape

Dupa ce saptamana trecuta a incasat un 2-0 scurt de la comuna Axintele, Rapid 2 a remizat acasa cu Gloria Buzau, scor 1-1.

Din pacate, ai nostri au marcat de doua ori. Ciolacu a deschis scorul in minutul 18, apoi Catalin Paun a inscris in proprie poarta in minutul 35.

Pentru Rapid 2 au evoluat in meciul de ieri Stefan Pereira, Renan, Apostol si Wallace da Silva.

2 gânduri despre „Rapid 2, un punct dupa doua etape

1. Am fost la acest meci. La Rapid 2 nu se poate numi fotbal. Fiecare joaca ce stie, in functie de interesul personal. Unul joaca pentru public, altul sa se remarce, altul sa nu se accidenteze….nimeni nu respecta nicio indicatie tactica….e jalnic.

2. am un amic ce joaca la rapid2 de ceva ani , apostol se pare ca nu se potoleste si continua cu arfele fotbalist mediocru.. sare la bataie la coechipieri si asa mai departe. hal de fotbalist